Przejdź do treści Przejdź do menu górnego Przejdź do menu lewego Przejdź do menu dolnego

Zakład Poprawczy
w Barczewie

/.../ Młodość to piękna rzecz.
Nie dlatego, że pozwala robić głupstwa,
lecz dlatego, że daje czas, by je naprawić./.../

Jean Bernard

ZAGROŻENIE EPIDEMICZNE

XXIV MISTRZOSTWA POLSKI ZP i SdN w halowej piłce nożnej. Srebrny medal naszego zespołu.

Ilustracja do aktualności XXIV MISTRZOSTWA POLSKI ZP i SdN w halowej piłce nożnej. Srebrny medal naszego zespołu.

W dniach: 29-31-10-21 roku, w Głogowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej dla pracowników zakałdów i schronisk. Impreza ta została wznowiona po ponad dwóch latach przerwy z uwagi na pandemię.  W imprezie wzięło udział 10 ekip, z całej Polski, które zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. Nasza drużyna, w grupie, zajęła pierwsze miejsce, z bilansem bramkowym 2:0/ zremisowaliśmy 0:0 ze Studzieńcem i Świdnicą i wygraliśmy po 1:0 z Gdańskiem i Kcynią/. Niestety w półfinale ulegliśmy 4:0 Konstantynowowi Łodzkiemu i został nam mecz o 3 miejsce, który wygraliśmy 3:0 ,ponownie z Kcynią. Jednka z uwagi na przeoczenia regulaminowe, ze strony drużyny z Konstantynowa Łodzkiego, jej wyniki zostały anulowane i kolejność drużyn zweryfikowana, dzięki temu ZP Barczewo uplasowało się na 2. miejscu- czyli jedno miejsce wyżej.

Skład naszej drużyny: Michał Sajnach, Jan Maciejewicz, Rafał Wysocki, Grzegorz Białecki, Grzegorz Czapiewski, Tomasz Ostrowski, Rafał Witucki, Grzegorz Szewczyk, Dariusz Baranowski.

Cała drużyna serdecznie dziękuje Koledze Marcinowi Wojciechowskiemu-Głogów za organizację mistrzostw na najwyższym, wręcz światowym poziomie.

Brawo Marcin, brawo Nasza Drużyna.

Autor: Dariusz Baranowski